KIM JESTEŚMY?

A&K Studio to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych architektów krajobrazu, wykonujących projekty nieszablonowe, a zarazem funkcjonalne. Do każdego podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, traktując każdy jak osobne wyzwanie. Nasza praca ma niepowtarzalny styl, który wynika z przekonania, że projektowanie przestrzeni jest sztuką. Z głowami pełnymi pomysłów realizujemy swoje nie zawsze standardowe pomysły :)

 

Bez nazwy 2

 

Alina – od najmłodszych lat, w stałym towarzystwie kredek i pędzli, podziwiam piękno i wyrazistość. Malarska pasja przeistoczyła się w projektowanie krajobrazu. Połączyła zabawę kolorami i piękno sztuki z urządzaniem otaczającego nas świata. W moich projektach przestrzeń miejska, niczym surowe płótno, pod wpływem nieprzeciętnych wizji i urozmaiconej grafiki staje się obrazem, w którym najwybredniejsze estetyczne wymagania są zaspokojone. Charakterystyczny styl zawdzięczam ambicji, perfekcji, kreatywności oraz niezłomnej dbałości o najmniejsze detale, co czyni go zarówno niezwykłym, jak i funkcjonalnym. Pokonując przyjęte ramy i rozwiązania sprawiam, że każdy następny projekt jest lepszy od poprzedniego.

Pozostań nienasycony. Pozostań nierozsądny.” – Steve Jobs

 

 

Bez nazwy 1

 

Karolina – od najmłodszych lat malowanie po ścianach (oczywiście jak rodzice nie patrzyli) było moim sposobem na wyrażanie własnego ja. Stałe rozwijanie własnych umiejętności i realizowanie pasji w ogniskach plastycznych było ściśle ukierunkowane dążeniem do bycia architektem przestrzeni. Moją charakterystyczną cechą jest odwieczny uśmiech na twarzy, dzięki któremu obdarzam wszystkich dookoła pozytywną energią, co pomaga mi w swobodnym nawiązywaniu kontaktu z drugim człowiekiem. Doskonale odnajduję się w pracy i zabawie z dziećmi, ale także w efektywnym organizowaniu czasu i pracy w stresujących warunkach. Alternatywna architektura krajobrazu i realizowanie niekonwencjonalnych założeń są elementami które w landscapiengu pociagają mnie najbardziej. Będąc otwarta na nowe wyzwania, potrafię się dostosować do każdych warunków pracy, pamiętając, że nie ma rzeczy niemożliwych.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaMarzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.”

 

 

 

Co nas wyróżnia?
Bez nazwy 1

aaa Spełniamy Państwa oczekiwania– zapewniamy różne rozwiązania
aaa dla każdego projektu. Zależy nam na tym, aby z kilku dobrych
aaa pomysłów to klient wybrał ten najlepszy.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jakosc

Jakość- dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu proponujemy standard
wykonania, z którego jesteśmy dumni!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
stylStyl-
zdecydowanie niepowtarzalny. Spektrum naszych inspiracji jest
praktycznie nieograniczone.

aaaaaaaaaaaaa

szybkosc

aaaaaaaaaaaaaaaaa

Szybkość wykonania- doskonale znamy tę chęć jak najszybszego
zobaczenia wizualizacji projektu dlatego zlecony nam projekt ma
najwyższy priorytet pod każdym względem.